Oczyszczanie wątroby według dr Hulda Clark
Skuteczność: 
5
Średnia: 5 (Głosów: 2)
Efekty uboczne: 
0
Brak ocen

Oczyszczanie wątrobowych dróg żółciowych jest najskuteczniejszą metodą na poprawę zdrowia, nie należy jednak przeprowadzać go przed wykonaniem programu usuwania pasożytów. Dla uzyskania najlepszych wyników zaleca się również oczyszczenie nerek oraz usunięcie plomb amalgamatowych.

Nie należy oczyszczać wątroby kiedy jest się chorym.

Wątroba możne mieć około 2 tysięcy kamieni, które mogą być przyczyna m.in. alergii, wysypek lub bólów karku. Żeby pozbyć się dolegliwości należy powtarzać czyszczenie wątroby w pierwszych miesiącach nawet co 2 tygodnie.

Składniki:
- 4 łyżki soli gorzkiej "epsom"
- pół szklanki oliwy z oliwek
- 2 grejpfruty
- ornityna, 4-8 kapsułek aby móc zasnąć (opcjonalnie)
- słomka do picia
- półlitrowy słoik z pokrywką

Wybierz sobotę na pierwszy dzień picia mikstury oczyszczającej. Kontynuacja
będzie dnia następnego czyli w niedzielę.

Piątek:
Nie zażywaj żadnych lekarstw, witamin czy ziół, bez których możesz się obejść. Dobrze jest dokładnie opróżnić jelita (lewatywa lub zioła przeczyszczające wypite w piątek na noc)

Sobota:
Śniadanie ma być beztłuszczowe, nie pij też mleka. Na obiad zjedz gotowaną kaszkę lub płatki owsiane z owocami, gotowane warzywa, sok owocowy, chleb z dżemem lub miodem (bez masła), pieczone ziemniaki. To pozwoli by w wątrobie zgromadziła się żółć i zwiększyła w niej ciśnienie, które pomoże wydalić szybciej i więcej kamieni.

14:00
Po godzinie 14:00 nic nie pij ani nie jedz, jeśli złamiesz tą zasadę, możesz się rozchorować.

Przygotowania:
Wymieszaj 4 łyżki stołowe soli gorzkiej w 3 szklankach przegotowanej wody, wlej do słoika i wstaw do lodówki. Wyjdą z tego 4 porcje mikstury solnej, po 3/4 szklanki każda.
Dla poprawy smaku, zamiast wody do roztworu solnego możesz użyć soku z grejpfruta lub świeżo wyciśniętego soku z jabłek.

18:00
- Wypij 1 porcję (3/4 szklanki) roztworu solnego. Po wypiciu możesz przepłukać usta wodą.
- Wyciągnij z lodówki oliwę z oliwek i grapefruita, aby się ociepliły do temperatury pokojowej.

20:00
- Wypij kolejną porcję soli gorzkiej. Mimo ostatniego posiłku o 14, głód nie powinien Ci doskwierać.
- Pościel łóżko, ubierz piżamę, załatw toaletę. Pamiętaj, nie możesz opóźnić ani przyspieszyć żadnego z etapów o więcej niż 10 minut.

21:45
- Wlej pół szklanki oliwy z oliwek do pół litrowego słoika z nakrętką, wyciśnij sok z grapefruita, powinno wyjść przynajmniej pół szklanki do 3/4 szklanki czystego soku. Dodaj sok do oliwy, zakręć wieko i mocno wstrząsaj, aż mieszanina będzie wodnista.
- Teraz idź do ubikacji jeden lub więcej razy, nawet jeśli spóźnisz się z wypiciem przygotowanej oliwy z grejpfrutem, nie spóźnij się jednak więcej niż 15 minut.

22:00
- Wypij porcję roztworu oliwy i grapefruita, zrób to w ciągu 5 minut (osoby starsze i osłabione 15 minut). Po kilku łykach mikstury, możesz również wziąć 4 kapsułki ornityny, aby przespać spokojnie całą noc, popij wodą. Po każdym łyku mikstury możesz zjeść troszkę keczupu, cynamonu lub brązowego cukru. Po wypiciu, natychmiast połóż się do łóżka, inaczej kuracja może się nie udać. Połóż się na plecach, głowa wysoko na poduszce. Spróbuj się nie ruszać przez następne 20 minut, wytrwaj w tej pozycji jak najdłużej. W tym czasie możesz poczuć jak kamienie wędrują wzdłuż dróg żółciowych, nie będziesz odczuwać bólu, ponieważ sól gorzka otwiera zastawki. Nie wstawaj z łóżka, zaśnij jak najszybciej już w dowolnej pozycji.

Niedziela:
- Zaraz po wstaniu wypij 3-cią porcję soli gorzkiej. Jeśli masz mdłości poczekaj aż miną. Nie pij tej porcji przed 6:00 rano. Po wypiciu możesz się jeszcze położyć, ale ruch tez jest wskazany.

2 godziny później:
- Wypij czwartą ostatnią porcję soli gorzkiej. Możesz się położyć.

Po następnych 2 godzinach:
- Możesz wypić sok owocowy. Pół godziny później zjedz owoc. Po godzinie możesz zacząć jeść rzeczy lekkie, do kolacji samopoczucie powinno znacznie się poprawić.

Poniedziałek:
- Z rana możesz jeszcze spodziewać się biegunki.

Komentarze

Katarzyna's picture

Dzień dobry. Wydaje mi się, że powinno być tylko pół szklanki oliwy.
To bardzo ważne oczyszczanie, w mojej rodzinie po regularnym oczyszczaniu trzy osoby pozbyły sie silnych alergii.
Polecam goraco tę kurację.
Pozdrawiam.

Naturoholik: Dziękuję, poprawione.

Skuteczność: 
5
Efekty uboczne: 
0