Prosty i skuteczny sposób na ból głowy

Skuteczność: 

0
Twoja ocena: Brak

Efekty uboczne: 

0
Twoja ocena: Brak

Bardzo częstym powodem bólu głowy jest odwodnienie organizmu lub znaczny spadek cukru (glukozy) we krwi. Zapracowani i zestresowani nie zdajemy sobie sprawy, że nie mieliśmy czasu się napić lub zjeść.

Pamiętajmy, że powinno się pić około 1,5 - 2 litrów płynów dziennie.

Woda wypłukuje toksyny z naszego organizmu równocześnie dostarczając cennych pierwiastków i minerałów. Pijąc codziennie wodę zmniejszamy na przykład prawdopodobieństwo powstania infekcji dróg moczowych, pojawienia się kamieni nerkowych, zaparć, przeziębienia. Nawilża skórę, dzięki czemu staje się ona gładsza i bardziej elastyczna. Picie wody zapewnia również poczucie sytości, co pomaga w chudnięciu.

Woda z dodatkiem miodu i cytryny nie dość, że zwiększa walory smakowe to jeszcze wzmacnia dobroczynne działania dostarczając dodatkowych witamin i minerałów, a naturalny cukier zawarty w miodzie pomoże przywrócić odpowiedni poziom cukru w naszym organizmie.

Tak więc następnym razem kiedy zaboli Cię głowa, zanim zaczniesz brać tabletki przeciwbólowe wypij najpierw szklankę wody z dodatkiem miodu i cytryny, to naprawdę działa.

Sposób na: 

Tagi: 

Nikt jeszcze nic tutaj nie dodał.